Používáme cookies.
Souhlasím

Novinky

Prodat střechu nad hlavou? Fond miliardáře Faita učí investory i firmy, jak vydělat

Napsali o nás 02. 06. 2021

Společnost Jet Investment brněnského finančníka Igora Faita rozjela v Česku dosud nezvyklý investiční plán. Do nového realitního fondu začíná skupovat nemovitosti fungujících průmyslových podniků. Cílem není firmy donutit odejít z jejich výrobních hal, ale nechat je v nich dál fungovat jako nájemníky. Může to být win-win strategie: firmám, které své nemovitosti prodají, pomůže v těžších časech rozpohybovat cash flow a kvalifikovaným investorům nabídne velmi zajímavé příležitosti.

Rok 2020 ve znamení nejistoty přál fondům kvalifikovaných investorů

Napsali o nás 06. 04. 2021

Strach, panika a vyčkávání. Tak by se dala ve zkratce popsat situace na finančním trhu, která nastala v březnu 2020. Mnozí predikovali černý scénář z roku 2008. I přes prvotní paralýzu trhu zažily fondy úspěšný rok.

Spojíme spoustu malých zdrojů, které budeme virtuálně řídit stejně jako velkou elektrárnu

Napsali o nás 30. 03. 2021

Rozhovor časopisu All for Power s Vladimírem Hlavinkou o tom, kam se ubírá energetika a jakou roli v masivní decentralizaci a digitalizaci bude hrát kogenerace a potažmo třebíčská společnost TEDOM.

Jet Investment rozšiřuje tým o projektového ředitele pro Polsko

Tiskové zprávy 02. 02. 2021

Tým investiční společnosti Jet Investment posílil Artur Frankiewicz. Z pozice Director / Investment Projects bude mít na starosti vyhledávání investičních příležitostí a následné vedení projektů v Polsku.