Používáme cookies.
Souhlasím

Novinky

Film Skleněný pokoj vzniká za podpory Jet Investment

Tiskové zprávy 01. 02. 2019

Brněnská investiční společnost Jet Investment je jedním z hlavních sponzorů nového filmu Julia Ševčíka na motivy světového bestselleru Simona Mawera Skleněný pokoj. Snímek bude mít slavnostní premiéru 12. března v brněnském Univerzitním kině Scala, do široké distribuce vstupuje 14. března 2019.

Ako loví na Slovensku česká private equity jednotka

Napsali o nás 16. 01. 2019

Dieru na našom trhu využívajú private equity zo susedných krajín vrátane najväčšej českej private equity spoločnosti Jet Investment. Jeden z jej štyroch partnerov Marek Malík hovorí pre TREND o tom, ako chcú získavať slovenských investorov, aj o tom, ako u nás zverené zdroje aj spätne investovať.

Finančník Igor Fait vybral čtyři miliardy a vyrazil na nákup firem

Napsali o nás 05. 11. 2018

Po půlročních námluvách s investory uzavřel brněnský patriot a miliardář Igor Fait upisovací období svého druhého investičního fondu Jet 2. Podařilo se mu do něj získat přesně 3,985 miliardy korun od více než 160 firem a zámožných jednotlivců.

Jet Investment brněnského podnikatele Faita získal čtyři miliardy na investice. Investorům slibuje až 15procentní zhodnocení

Napsali o nás 05. 11. 2018

Brněnský podnikatel Igor Fait spouští nový fond v rámci skupiny Jet Investment. Od letošního března shromáždila od více než 160 investorů celkem čtyři miliardy korun, které má pro příští tři roky na nákupy firem v Česku i dalších zemích ve střední Evropě.