Používáme cookies.
Souhlasím

Novinky

High Flying Funds

Napsali o nás 03. 06. 2019

Relatively low labor costs, a favorable tax environment and, for the past several years, a record of solid GDP growth have combined to make the economies of Central Europe an increasingly attractive haven for foreign direct investment.

Výrobce autodílů Benet mění majitele: miliardáře Faita střídá japonský kolos Teijin

Napsali o nás 15. 07. 2019

Přední evropský výrobce karbonových a plastových exteriérových dílů pro automobilový průmysl Benet Automotive změnil po dvou letech majitele. Z rukou investičního fondu Jet 1, jehož hlavní postavou je brněnský miliardář a průmyslník Igor Fait, přechází pod japonský chemicko-technologický kolos Teijin.

Jet Investment uzavřel smlouvu o prodeji společnosti BENET AUTOMOTIVE z investičního fondu Jet 1

Tiskové zprávy 04. 07. 2019

Brněnská investiční společnost Jet Investment uzavřela smlouvu o prodeji 100% podílu společnosti BENET AUTOMOTIVE, s. r. o., japonské nadnárodní společnosti Teijin Limited, která patří mezi globální leadery ve vývoji, výrobě a prodeji technologicky pokročilých materiálů a výrobků.

Investor Fait věří teplu a elektřině z plynu. Koupil třebíčský Tedom

Napsali o nás 10. 05. 2019

Brněnský patriot a miliardář Igor Fait má další zářez na své akviziční pažbě: s novým fondem Jet 2, do něhož nashromáždil od soukromých i institucionálních investorů bezmála čtyři miliardy korun, získal většinový, 55procentní podíl v třebíčském výrobci kogeneračních jednotek Tedom.