Používáme cookies.
Souhlasím

Novinky

Investor Fait věří teplu a elektřině z plynu. Koupil třebíčský Tedom

Napsali o nás 10. 05. 2019

Brněnský patriot a miliardář Igor Fait má další zářez na své akviziční pažbě: s novým fondem Jet 2, do něhož nashromáždil od soukromých i institucionálních investorů bezmála čtyři miliardy korun, získal většinový, 55procentní podíl v třebíčském výrobci kogeneračních jednotek Tedom.

Investiční fond Jet 2 získal majoritní podíl ve společnosti TEDOM

Tiskové zprávy 10. 05. 2019

Brněnská investiční společnost Jet Investment prostřednictvím svého fondu kvalifikovaných investorů Jet 2 nabyla 55% podíl ve společnosti TEDOM, a.s.

Ekonomika zpomalí. A pak začne Jet nakupovat

Napsali o nás 22. 03. 2019

Nejraději mám průmyslové podniky, které se zaměřují na sériovou výrobu, říká investor a brněnský patriot Igor Fait. Je považován za jednoho z nejlepších investorů v Česku, který dokáže vycítit příležitost na stovky kilometrů. Ale jak Igor Fait uvedl v rozhovoru pro týdeník Euro, do odkupu firem nikdy nejde bezhlavě.

Film Skleněný pokoj vzniká za podpory Jet Investment

Tiskové zprávy 01. 02. 2019

Brněnská investiční společnost Jet Investment je jedním z hlavních sponzorů nového filmu Julia Ševčíka na motivy světového bestselleru Simona Mawera Skleněný pokoj. Snímek bude mít slavnostní premiéru 12. března v brněnském Univerzitním kině Scala, do široké distribuce vstupuje 14. března 2019.