Používáme cookies.
Souhlasím

Novinky

Finančník Igor Fait vybral čtyři miliardy a vyrazil na nákup firem

Napsali o nás 05. 11. 2018

Po půlročních námluvách s investory uzavřel brněnský patriot a miliardář Igor Fait upisovací období svého druhého investičního fondu Jet 2. Podařilo se mu do něj získat přesně 3,985 miliardy korun od více než 160 firem a zámožných jednotlivců.

Jet Investment brněnského podnikatele Faita získal čtyři miliardy na investice. Investorům slibuje až 15procentní zhodnocení

Napsali o nás 05. 11. 2018

Brněnský podnikatel Igor Fait spouští nový fond v rámci skupiny Jet Investment. Od letošního března shromáždila od více než 160 investorů celkem čtyři miliardy korun, které má pro příští tři roky na nákupy firem v Česku i dalších zemích ve střední Evropě.

Další nákupy průmyslových podniků na obzoru: Igor Fait a jeho Jet Investment hodlají investovat 4 miliardy korun

Tiskové zprávy 31. 10. 2018

Jet Investment k 31. říjnu ukončil upisovací období svého druhého fondu kvalifikovaných investorů poté, co byla upsána částka 4 miliardy korun. Fond Jet 2 se tak stal největším private equity fondem v ČR otevřeným širšímu spektru investorů. Investiční horizont fondu je stanoven na osm až deset let, získané prostředky budou opět investovány do soukromých společností zejména v oblasti průmyslu v regionu střední a východní Evropy.

Jet Investment dovršil prodej Kordárny

Tiskové zprávy 31. 10. 2018

Společnost Jet Investment dokončila ke konci října prodej Kordárny Plus thajskému petrochemickému gigantu Indorama Ventures. Na českém trhu fúzí a akvizic se jedná o jednu z letošních středně velkých transakcí, v historii brněnské investiční společnosti pak o její zatím nejúspěšnější projekt.