Používáme cookies.
Souhlasím

Kde ostatní vidí průmysl, my vidíme investiční příležitost

Máme cit pro výnosná řešení

Fond Jet Industrial Lease je naší odpovědí pro:

 • kvalifikované investory
 • vlastníky průmyslových nemovitostí
 • český industriální byznys
JET_RE_Hero_Back_Final

Investujte s námi do Jet Industrial Lease

Úspěch fondů Jet a průmyslové know-how jsou naší motivací k otevření nového fondu

Fond Jet Industrial Lease zaměřený na investice do průmyslových a jiných nemovitostí přináší vysoké zhodnocení kvalifikovaným investorům, českým výrobním podnikům zase možnost akcelerovat rozvoj hlavního předmětu podnikání.

Významnou výhodu na trhu nám poskytuje porozumění potřebám industriálních podniků, dlouhodobě investovaný kapitál našich investorů a v neposlední řadě naše jméno v oboru.

Stejnou příležitost chceme tradičně nabídnout i Vám.

8 % p.a.
očekávaný výnos
150 – 300 milionů Kč
typická velikost akvizice
1 milion Kč
minimální investice (Conseq)
5 milionů Kč
minimální investice (Jet Investment)
5 a více let
investiční horizont

85f037e1-1fb8-4fd0-b6cb-d967493b3e68 Mám zájem o investici

Investici vám osobně představíme

Děkujeme za Váš zájem o fond Jet Industrial Lease. Je nám jasné, že o tak důležité investici se nerozhodujete online. Rádi bychom si s Vámi o záměru promluvili a popřípadě našli vhodný termín osobní schůzky.

Investice 1–5 milionů Kč

Věnovat se Vám bude Tomáš Kálal ze společnosti CONSEQ na čísle

+ 420 225 988 286

Investice 5 milionů Kč a výše

Věnovat se vám bude Jan Brávek z Jet Investment na čísle

+420 724 357 700

Naše mise

 • Přinášet investorovi dlouhodobě udržitelnou hodnotu

  Investicí do průmyslových nemovitostí společně s jejich aktivním spravováním přinášíme investorům atraktivní zhodnocení vloženého kapitálu s relativně omezeným investičním rizikem.

 • Investovat do nemovitostí se znalostí nájemce

  Hodnota průmyslových nemovitostí nevyplývá pouze z umístění a kvality nemovitosti, ale také z dlouhodobé bonity nájemce. Zkušenosti z průmyslu nám ji umožňují odhadnout a kriticky zanalyzovat lépe než běžnému nemovitostnímu investorovi či developerovi.

 • Poskytovat průmyslovým nemovitostem adekvátní péči

  Odděleným vlastnictvím a specializovanou správou nemovitostí od samotného podnikání zvyšujeme hodnotu obou. Jako přímí vlastníci řady průmyslových podniků víme, co přesně efektivní správa a rozvoj budov průmyslových areálů vyžaduje.

 • Pomáhat českým podnikatelům a byznysu

  Kapitál vázaný v nemovitostech dokáží podnikatelé použít mnohem lépe a efektivněji ve svém core byznysu. My jsme tu od toho, abychom jim rozvázali ruce a tento kapitál profinancovali.

 • Akcelerovat investorský i podnikatelský kapitál

  Jako investoři vidíme zcela ojedinělou příležitost, která smysluplně snoubí požadavky investorů na kombinaci rizika a výnosu z nemovitostních investic s investicemi do podnikání a se zájmy vlastníků nemovitostí.

Rozumíme potřebám průmyslu. Včetně míst k podnikání

Za posledních více než dvacet let jsme nacházeli, řídili a rozvíjeli atraktivní investiční příležitosti v průmyslové výrobě. To vše bez ohledu na měnící se ekonomické cykly. Díky našemu investičnímu modelu a aktivnímu stylu řízení jsme akvizice navigovali pevně a bezpečně skrz výkyvy trhu i krize. Mluví za nás dlouhodobé výsledky, zejména několikanásobné překonání indexu S&P a nadprůměrné výnosy vyplácené našim investorům, kteří nám své prostředky s důvěrou opakovaně svěřují.

Ověřili jsme si, že průmysl nabízí potenciál i mimo svůj core byznys, konkrétně ve správě a rozvoji nemovitého majetku.

Investiční strategie

Investujeme tam, kde to má smysl

 • Investiční zaměření a diverzifikace aktiv

  Zaměřujeme se primárně na investice do průmyslových nemovitostí.  Naším klíčovým kritériem však zůstává atraktivní výnos, v zájmu diverzifikace se tak budeme angažovat i v oportunistických investicích do komerčních aktiv v oblasti kanceláří a retailu, případně i rezidenčního bydlení.

 • Aktivní řízení

  Volíme takové investiční cíle, jejichž hodnotu můžeme znásobit každodenní prací. Díky dlouhodobým manažerským zkušenostem se můžeme zaměřit na investice s potenciálem vysoké přidané hodnoty. Aktivní správou nemovitostních aktiv dosáhneme atraktivního zhodnocení s omezeným rizikem.

 • Know-how

  Nemovitostem rozumíme z obou stran – jako investoři i jako jejich uživatelé. Důkladnou analýzou podniku, jeho nemovitostí a bonity nájemníka minimalizujeme riziko investice hned z počátku. Kompetentní správou a rozvojem budov pak udržujeme vysokou kvalitu pro nájemce a zvyšujeme hodnotu nemovitostí v portfoliu.

 • Averze vůči riziku

  Při výběru projektů investujeme s konzervativní mírou finančního zadlužení. Projekty musí dávat ekonomický smysl samy o sobě. Ze zkušeností víme, že toto je správná cesta k úspěšnému a dlouhodobému zhodnocování majetku.

 • Krizový management

  Řídit investice v krizových situacích bylo vždy jedním z klíčových pilířů našeho know-how. Díky němu dokáže náš private equity tým nájemcům nabízet odbornou pomoc i v oblastech samotného podnikání.