Používáme cookies.
Souhlasím

TEDOM Group

vyrábí plynové kogenerační jednotky, poskytuje servisní služby pro bioplynové stanice a provozuje tepelně-energetické zdroje. Zařízení pro efektivní výrobu elektřiny, tepla a chladu exportuje do více než 50 zemí světa.

Dostupnost: 
0
0 bez DPH

Popis produktu

TEDOM, a. s.
Společnost TEDOM se sídlem ve Výčapech a výrobními závody v Třebíči, Hořovicích a Jablonci nad Nisou byla založena v roce 1991. Její zařízení pro efektivní výrobu elektřiny, tepla a chladu snižují náklady na energie, jsou vysoce flexibilní a šetrné k životnímu prostředí. Při kogeneraci se naplno využije nejen elektrická energie, ale také teplo, které se při procesu uvolňuje. Kombinovaná výroba elektřiny a tepla tak ve srovnání s oddělenou ušetří až 70 % energie obsažené v palivu. Doplnění o chladicí jednotku dále umožňuje přeměnit teplo na chlad, díky tzv. trigeneraci tak mohou jednotky TEDOMu dodávat kromě elektřiny a tepla i chlad do klimatizací.
www.tedom.com

 

TEDOM SCHNELL GmbH
Německá firma SCHNELL Motoren vznikla v roce 1992 a postupně se stala jedním z největších výrobců kogeneračních jednotek určených především pro bioplynové stanice. V roce 2016 se společnost SCHNELL Motoren stala součástí TEDOM Group.

www.tedom-schnell.de

Parametry produktu

Fond Jet 2
Společnosti TEDOM, a. s., TEDOM SCHNELL GmbH
Obory energetika, průmyslové strojírenství a služby pro energetiku
Tržby 3,4 mld. Kč (konsolidované)
Počet zaměstnanců 911

Podobné produkty