Používáme cookies.
Souhlasím

TEDOM Group

je komplexním dodavatelem pro energetiku. Vyrábí plynové kogenerační jednotky, poskytuje servisní služby pro bioplynové stanice, provozuje tepelně-energetické zdroje. Zařízení pro efektivní výrobu elektřiny, tepla a chladu exportuje do více než 50 zemí světa. Nově také dodává energie koncovým zákazníkům.

Dostupnost: 
0
0 bez DPH

Popis produktu

TEDOM, a. s.
Společnost TEDOM se sídlem ve Výčapech a výrobními závody v Třebíči, Hořovicích a Jablonci nad Nisou byla založena v roce 1991. Její zařízení pro efektivní výrobu elektřiny, tepla a chladu snižují náklady na energie, jsou vysoce flexibilní a šetrné k životnímu prostředí. Při kogeneraci se naplno využije nejen elektrická energie, ale také teplo, které se při procesu uvolňuje. Kombinovaná výroba elektřiny a tepla tak ve srovnání s oddělenou ušetří až 70 % energie obsažené v palivu. Doplnění o chladicí jednotku dále umožňuje přeměnit teplo na chlad, díky tzv. trigeneraci tak mohou jednotky TEDOMu dodávat kromě elektřiny a tepla i chlad do klimatizací.
www.tedom.com

 

TEDOM SCHNELL GmbH
Německá firma SCHNELL Motoren vznikla v roce 1992 a postupně se stala jedním z největších výrobců kogeneračních jednotek určených především pro bioplynové stanice. V roce 2016 se společnost SCHNELL Motoren stala součástí TEDOM Group.

www.tedom-schnell.de

 

TEDOM energie s.r.o.
TEDOM energie nakupuje a dodává energie koncovým zákazníkům, domácnostem, firmám i obcím. Díky know-how mateřské společnosti TEDOM a.s. a generuje významné synergie a příležitosti nejen pro celou skupinu, ale zejména pro finální zákazníky, kteří budou moci využít produkty a služby TEDOMu, včetně možnosti zapojení do virtuální elektrárny.

www.tedomenergie.cz

 

Parametry produktu

Fond Jet 2
Společnosti TEDOM, a. s., TEDOM SCHNELL GmbH, TEDOM energie s. r. o
Obory energetika, průmyslové strojírenství a služby pro energetiku
Tržby 3,2 mld. Kč
Počet zaměstnanců 930

Podobné produkty