Používáme cookies.
Souhlasím

2 JCP Group

je strojírenská skupina s portfoliem pokrývajícím několik segmentů od energetiky, přes automotive až po potravinářství. Disponuje značnými výrobními kapacitami a silným obchodním zastoupením v západní i východní Evropě. Dodávky zahrnují nejen samotnou výrobu, ale i prvotní design dodávaných částí, tepelné výpočty, engineering a návrhy konstrukčních řešení.

Dostupnost: 
0
0 bez DPH

Popis produktu


2 JCP, a. s.

Společnost 2 JCP se sídlem a výrobním závodem v Račicích a obchodně-technickými pobočkami ve Velké Británii a USA vznikla v roce 1992. 2 JCP je globální dodavatel zařízení pro plynové turbíny, podmořských systémů a tlakových potrubí, potravinářských a obalových konstrukcí. Své produkty a služby dodává do 50 zemí po celém světě, má také inženýrské kanceláře a výrobní závody v Severní Americe, Evropě a Asii. Společnost svým zákazníkům pomáhá dosáhnout lepšího výkonu a spolehlivosti prostřednictvím inovativních řešení filtrace vzduchu, regulace teploty a hluku.

www.2jcp.com


PBS INDUSTRY, a. s.
Třebíčská společnost s více než 130letou historií vyrábí produkty v oblasti energetických a teplárenských celků a automobilového průmyslu. V segmentu energetiky jsou to kotle a příslušenství, části parních turbín nebo rotační ohříváky vzduchu. V oblasti automotive se specializuje na sestavu a svařování palivových a hydraulických nádrží, rámů a koreb a dalších svařovaných dílů pro stavební techniku.

www.pbstre.cz

PBS POWER EQUIPMENT, s. r. o.
PBS POWER EQUIPMENT se zabývá vývojem, návrhem a výrobou výkonových i monoblokových hořáků zejména pro chemický a rafinerský průmysl. Nabízí také technologii pro odsolování mořské vody a dodávky technologických celků kotelen „na klíč“.

www.pbspe.cz

 

Parametry produktu

Fond Jet 2
Společnosti 2 JCP, PBS INDUSTRY, PBS POWER EQUIPMENT
Obory strojírenství, energetika, potravinářský průmysl, díly pro automobilový průmysl, těžké strojírenství, výrobky a služby pro ropný a plynárenský průmysl
Tržby 1,3 mld. Kč
Počet zaměstnanců 645

Podobné produkty