jet3-landing-back-1

Fond kvalifikovaných investorů Jet 3

Zhodnocujeme finance, pomáháme průmyslu růst

 

Fond Jet 3 ukončil upisovací období v roce 2024 a nyní se nachází ve fázi investování. Do svého portfolia bude nakupovat průmyslové společnosti a řídit je k rozvoji a růstu tak, aby z nich profitovaly podniky společně s našimi investory.

Oborově se fond Jet 3 zaměřuje na segment energetiky, strojírenství, moderních materiálů, zdravotnictví nebo potravinářství, preferovat budeme investice v souladu s ESG, které zohledňují sociální a ekologické principy.

Konec investičního horizontu fondu Jet 3 je stanoven na rok 2034, cílová vnitřní míra návratnosti pro investory je stanovena na alespoň 15% p.a.*

 

 

 

* Disclaimer: Uvedená cílová návratnost představuje odhad výkonnosti fondu, který nezaručuje budoucí výnos.
3,8 mld. Kč
investičního kapitálu
3x a více
cílová návratnost *
15 % p.a. a více
cílová vnitřní míra návratnosti *
Min. 10 %
vklad partnerů Jet Investment do Jet 3
10+2 roky
investiční horizont
Největší zhodnocení přinášejí chytré inovace
High-tech uhlíkové tkaniny Kordcarbon vznikly jako nenápadný spin-off našeho dnes již exitovaného projektu na výrobu technických tkanin z fondu Jet 1. Dnes se tkanina Kordcarbon vyrábí v Česku i Německu a vyváží se do celého světa. Podobné příběhy úspěchu hodláme zopakovat i ve fondu Jet 3.

85f037e1-1fb8-4fd0-b6cb-d967493b3e68 Mám zájem o investici

Investici Vám osobně představíme

Děkujeme za Váš zájem o fond Jet Industrial Lease. Je nám jasné, že o tak důležité investici se nerozhodujete online. Rádi bychom si s Vámi o záměru promluvili a popřípadě našli vhodný termín osobní schůzky.

Investice 1–10 milionů Kč

Věnovat se Vám bude David Kufa ze společnosti CONSEQ na čísle

+420 225 988 200

Investice 10 milionů Kč a výše

Věnovat se vám bude Jan Brávek z Jet Investment na čísle

+420 724 357 700

Investiční strategie

 • Investiční fokus

  Vyhledáváme investiční příležitosti typu growth, buy-out nebo turnaround/rescue v průmyslových společnostech především v regionu střední Evropy, tedy Česka, Německa, Rakouska, Polska a Slovenska. Zajímají nás exportně zaměřené výrobní podniky, oborově se specializujeme zejména na energetiku, moderní materiály, strojírenství nebo automotive průmysl, investujeme však také oportunisticky do jiných odvětví.

 • Aktivní řízení společnosti

  Podniky v portfoliu řídí tým našich expertů v čele s projektovými řediteli. Jejich odměna se odvíjí od dlouhodobých výsledků společnosti. Všechna důležitá rozhodnutí činíme na měsíčních představenstvech za přítomnosti partnerů Jet Investment, managementu společností a projektových ředitelů. Jen takový přístup umožňuje flexibilní a kvalifikované rozhodování a minimalizaci rizik.

 • Diverzifikace portfolia

  Pro maximální omezení míry rizika skládáme fondové portfolio z firem z různých oborů a v různých fázích vývoje. Cash generující složku portfolia tvoří prosperující podniky se stabilním výnosem. Do růstové složky portfolia nakupujeme akvizice s výhledem na úspěšnou expanzi či restrukturalizaci a následný růst.

 • Oborové platformy

  Společnosti v portfoliu pomocí akvizičních nebo organických investic sdružujeme do oborových platforem, ať už na základě navazujícího výrobního řetězce, vzájemných obchodních či výrobních synergií nebo s cílem posílení jejich pozice na trhu.

Za budoucnost
přebíráme zodpovědnost
Ve všech společnostech fondu Jet 2 proaktivně hledáme cestu k udržitelné budoucnosti. V dnešní době není na co čekat, a tak se naše R&D týmy intenzivně věnují chytrým řešením pro energetiku, jakými jsou spalování vodíku, zachytávání oxidu uhličitého nebo dekarbonizaci.
Na cestu k lepší budoucnosti se vydáme i se společnostmi ve fondu Jet 3.